HomeO nas

   W naszym przedszkolu nauczyciele dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Prowadzą edukację językową, matematyczną, przyrodniczo – ekologiczną, plastyczno – techniczną, fizyczną i oczywiście muzyczną. Placówka ma bogatą bazę pomocy dydaktycznych, co pozwala na prowadzenie zajęć na wysokim poziomie przez wykwalifikowaną kadrę. W przedszkolu pracuje 11 nauczycieli, wszyscy z wyższym wykształceniem magisterskim, w tym trzech muzyków i lektor j. angielskiego.

   Do każdego dziecka panie podchodzą indywidualnie i poświęcają mu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje. Ciepła atmosfera zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie ze spędzania czasu z nami. Wiemy, że jest to bardzo ważne dla naszych maluchów, bo przyjmujemy do naszego przedszkola dzieci poniżej 3 roku życia.

  Nasi nauczyciele zapewniają dzieciom kreatywną zabawę, prezentacje multimedialne, ponadto organizowane są też liczne imprezy kulturalne m.in. przedstawienia i występy dla dzieci, spektakle teatralne prezentowane przez profesjonalne teatry, koncerty Filharmonii Narodowej, koncerty egzotyczne) i ciekawe wycieczki, około 90 imprez rocznie.

   Nasze przedszkole wraz z dziećmi uczestniczy w wielu konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych , m.in. grafiki komputerowej, plastycznych, logopedycznych, czy też przeglądach muzycznych i teatralnych. Przedszkolaki zdobywają wiele nagród, niejednokrotnie zajmując pierwsze miejsca. Bierzemy udział w różnych inicjatywach na przykład w propagowaniu akcji „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. Nasze przedszkole jest jedną z nielicznych placówek oświatowych w Piasecznie oraz całym Powiecie Piaseczyńskim, która uzyskała tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW. Tytuł ten świadczy, o tym że nasza placówka przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Mali absolwenci Przedszkola Muzycznego Bajka – Zalesie w Zalesiu Dolnym są doskonale przygotowani do nauki w szkole, przeżywając zarazem beztroskie dzieciństwo przedszkolaka.

 

omega replica watch from gearbest omega speedmaster racing rubber strap watchesforever.me.uk review rolex cheap replica breitling watches 1884 watch replicas for sale replica rolex paypal accepted uk back wrench replica-watch brand new rolex cheap rolex replica tissot t race yellow replica louis vuitton mens watches uk quality replica rolex buy fake watches online rolex ferrier watch breitling avenger 11 seawolf for sale fake rolex ukfor woman good replica rolex watches relpica watches uk casio uk watches