Witamy w naszym przedszkolu !!!

Nasza historia

O nas

      W naszym przedszkolu nauczyciele dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Prowadzą edukację językową, matematyczną, przyrodniczo – ekologiczną, plastyczno – techniczną, fizyczną i oczywiście muzyczną. Placówka ma bogatą bazę pomocy dydaktycznych, co pozwala na prowadzenie zajęć na wysokim poziomie przez wykwalifikowaną kadrę. W przedszkolu pracuje 11 nauczycieli, wszyscy z wyższym wykształceniem magisterskim, w tym trzech muzyków i lektor j. angielskiego.

   Do każdego dziecka panie podchodzą indywidualnie i poświęcają mu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje. Ciepła atmosfera zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie ze spędzania czasu z nami. Wiemy, że jest to bardzo ważne dla naszych maluchów, bo przyjmujemy do naszego przedszkola dzieci poniżej 3 roku życia.

  Nasi nauczyciele zapewniają dzieciom kreatywną zabawę, prezentacje multimedialne, ponadto organizowane są też liczne imprezy kulturalne m.in. przedstawienia i występy dla dzieci, spektakle teatralne prezentowane przez profesjonalne teatry, koncerty Filharmonii Narodowej, koncerty egzotyczne) i ciekawe wycieczki, około 90 imprez rocznie.

   Nasze przedszkole wraz z dziećmi uczestniczy w wielu konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych , m.in. grafiki komputerowej, plastycznych, logopedycznych, czy też przeglądach muzycznych i teatralnych. Przedszkolaki zdobywają wiele nagród, niejednokrotnie zajmując pierwsze miejsca. Bierzemy udział w różnych inicjatywach na przykład w propagowaniu akcji „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. Nasze przedszkole jest jedną z nielicznych placówek oświatowych w Piasecznie oraz całym Powiecie Piaseczyńskim, która uzyskała tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW. Tytuł ten świadczy, o tym że nasza placówka przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Mali absolwenci Przedszkola Muzycznego Bajka – Zalesie w Zalesiu Dolnym są doskonale przygotowani do nauki w szkole, przeżywając zarazem beztroskie dzieciństwo przedszkolaka.

Bezpieczeństwo dzieci
Sport
Autokar
Zajęcia artystyczne

Jak zapisać się do nas ?

Wyślij nam wiadomość

ziękujemy za wysłanie wiadomości

Oferta zajęć

Pokoje aktywności
Specjalna edukacja
Programy muzyczne
Szczęśliwe środowisko
Klasa taneczna
Języki obce

.