Witamy w naszym przedszkolu !!!

Plac zabaw

     Nasze dzieci mają doskonałe warunki do codziennej zabawy w kolorowych zapewniających domową atmosferę salach, wyposażonych w nowe i atestowane zabawki.
     W budynku przedszkola znajduje się 11 sal zajęć oraz osobna stołówka. Możemy się pochwalić m.in. profesjonalną pracownią ceramiczną, doskonale wyposażoną salę do integracji sensorycznej, bardzo dobrze wyposażoną salą komputerową, muzyczną, plastyczną oraz przedszkolną biblioteką z imponującym księgozbiorem. W sali rekreacyjnej przedszkola z prawdziwą teatralną sceną dzieci mają możliwość występować na licznych imprezach okolicznościowych ( tj. jesienne przedstawienia, jasełka, dzień babci i dziadka, dzień mamy i taty, zakończenie roku). W sumie do dyspozycji przedszkola jest prawie 700 metrów kwadratowych powierzchni budynku.
     Przedszkole położone jest w malowniczej okolicy Zalesia Dolnego, oddalone od głównej drogi na tyle, żeby dzieci spędzały czas w ciszy, bez hałasu przejeżdżających samochodów, ale jednocześnie na tyle blisko, żeby łatwo dojechać czy dojść do przedszkola.
   Placówka posiada duży plac zabawo powierzchni przeszło 2000 m², wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do potrzeb dzieci.
   Wokół naszego budynku znajdują się zalesione, duże i bezpieczne place zabaw, wyposażone w atestowaną powierzchnię.

.