HomeZapisy

  Zapisy do naszego Przedszkola prowadzone są przez cały rok kalendarzowy. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń, do wyczerpania miejsc. Od roku szkolnego 2015/2016 rekrutacja do przedszkola będzie się odbywać zgodnie z zasadami obowiązującymi w przedszkolach publicznych.

  Żeby zapisać dziecko do naszego Przedszkola należy wypełnić podanie, a następnie dostarczyć je do przedszkola lub wysłać na adres: e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Jeśli chcielibyście Państwo obejrzeć nasze Przedszkole oraz porozmawiać, zapraszamy codziennie w godzinach pracy Przedszkola. Prosimy jednak o wcześniejsze umówienie godziny telefoniczne pod numerem telefonu: 513 818 888 lub mailowo na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

omega replica watch from gearbest omega speedmaster racing rubber strap watchesforever.me.uk review rolex cheap replica breitling watches 1884 watch replicas for sale replica rolex paypal accepted uk back wrench replica-watch brand new rolex cheap rolex replica tissot t race yellow replica louis vuitton mens watches uk quality replica rolex buy fake watches online rolex ferrier watch breitling avenger 11 seawolf for sale fake rolex ukfor woman good replica rolex watches relpica watches uk casio uk watches