Witamy w naszym przedszkolu !!!

Publiczne Przedszkole Bajka

Slide_1
Slide_2
Slide_3
previous arrow
next arrow

Nauka i zabawa

Budynek przedszkola ma około 700 m2. Składa się z 14 sal edukacyjnych, szatni, kuchni, stołówki, sali informatyczno-multimedialnej, kulkolandu, pracowni plastycznej, sali tanecznej, sal muzycznych oraz pokoju sypialnianego dla najmłodszych dzieci. Wokół przedszkola rozciągają się zalesione, nowoczesne i bezpieczne dwa place zabaw. .

Zdrowy posiłek

Przedszkole zapewnia dzieciom cztery posiłki (śniadanie, dwudaniowy obiad, dwa podwieczorki) oraz stały dostęp do wody, owoców i świeżo wyciskanych soków. Potrawy przygotowywane są na miejscu, w piecach konwekcyjno-parowych z uwzględnieniem zasad żywienia dzieci. Jadłospisy układane są w oparciu o konsultacje dietetyka.

Kadra

Naszą społeczność tworzy doświadczona i życzliwa kadra. Nasi nauczyciele to osoby zaangażowane w swoją prace, stale rozwijające swoje kompetencje, dzięki temu w swojej pracy wykorzystują najnowsze metody i koncepcje pedagogiczne, gwarantujące wychowanie i opiekę na najwyższym poziomie. Wszyscy nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu posiadają dyplomy wyższych uczelni pedagogicznych. Istotą pracy naszej kadry jest zaangażowanie i ciepły stosunek do dzieci w połączeniu z najwyższymi kompetencjami.

Godziny Pracy

Poniedziałek

7:00 - 18:00

Wtorek

7:00 - 18:00

Środa

7:00 - 18:00

Czwartek

7:00 - 18:00

Piątek

7:00 - 18:00

Nasza misja

Posiadając ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu placówek oświatowych stworzyliśmy miejsce pozwalające dzieciom odkrywać i poznawać świat w atmosferze szacunku i poszanowania indywidualności dziecięcej.

bush
fly

Zapisz swoje dziecko do przedszkola

1
Ponad lat
doświadczenia
1
Profesjonalnych
nauczycieli
1
Szcęśliwych
dzieci
1
Wspaniałych
dodatkowych zajęć

Galeria Zdjęć

fly
fly

Zapisz swoje dziecko do szkoły

.